Furnizuesit dhe eksportuesit e specialuuar në produckte gome dhe plastike, produckte najloni, produckte poliuretani (PU) dhe produckte të ngjashme

Kërkoni një porosi

Mirë se vini në kompaninë tonë

Ne jemi një生产专家i gomës dhe plastikës që整合子研发,prodhimin dhe shitjet

Rreth松软的

山东海斯珀塑胶电器开云体育体育客户端有限公司

Ne kemi një ekip të fortë shitjesh dhe shërbimesh me më shumë se 15 vjet përvojë në tregtinë e jashtme, i cii mund t'u ofrojë klientëve shërbime professionale të gjithanshme。Për transportin dhe transportin e mallrave, ne mund të organizojmë dërgesa të ndryshme të mallrave sipas kushteve të ndryshme të dorëzimit për t'ju ofruar sugjerimet më ekonomike për mënyrën e transportit。

  • 工厂drawing2
  • 工厂图纸

拉吉梅特基金

Mësoni për të rejat më të fundit të kompanisë dhe industrisë sonë

  • 聚四氟乙烯衬里波纹管的优点
    Kompania jonë(山东海斯珀橡塑有限公开云体育体育客户端司)prodh开云体育导航on dhe furnizon fuga të ndryshme zgjerimi: nyje zgjerimi国美,fuga zgjerimi聚四氟乙烯,fuga zgjerimi të veshura聚四氟乙烯,fuga zgjerimi metalike, nyje zgjeruese jo metalike (fugë zgjerimi prej pëlhure)。Sot le të dimë avantazhet e…
  • 使用大直径橡胶管时应注意什么开云体育导航
    Kompania jonë(山东海斯珀橡塑有限公开云体育体育客户端司)生产厂家z开云体育导航orrë të ndryshme gome。Zorra e戈麦斯我直径te madh perkasin zorreve tona年,zorret e戈麦斯我直径te madh凯恩shume lloje, te tilla si Zorra国美e germimit zorre detare, zorre国美vaji脱焦油,国美lundruese zorre vaji……
Baidu
map